Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nádherný americký luxusný dom záhradou a bazénom

Nádherne zariadený Dom - Byt - Záhrada

NIKDY SA NEVZDÁVAJ SVOJICH SNOV!Náš byt

nabbi.sk (pôvodne MyInterier.sk)

Internetový obchod nabbi.sk vznikol v r. 1996 s cieľom dopriať každému zákazníkovi možnosť usporiadať svoj domov pohodlne, podľa aktuálnych trendov a súčasne za veľmi prijateľné ceny

nabbi - jednoduchá cesta k vysnívanému domovu


nabbi
 internetový obchod s nábytkom a vybavením do domácnosti, ktorého popularita stúpa stále viac. Vznikli sme v roku 1996 s veľmi jasnou ideou. Vytvoriť pre našich zákazníkov miesto, kde si každý nájde to, čo práve potrebuje - a to z pohodlia domova, rýchlo, jednoducho a za veľmi prijateľné ceny.

Našu ponuku tak tvorí celá škála nábytku od rôznych európskych dodávateľov. Vybrať si môžete od moderného, cez klasický až po rustikálny nábytok v rôznych cenových kategóriách. Pri výbere produktov, ktoré vám ponúkame sú totiž pre nás kľúčové tri faktory: funkčnosť, kvalita a cena. 

Na začiatku nášho pôsobenia sme sa venovali výlučne predaju sedacích súprav a vášeň pre túto oblasť nám ostala dodnes. Aj vďaka tomu dokážeme svojim zákazníkom ponúknuť sedacie súpravy, ktoré sú často až o 50% lacnejšie oproti bežnej maloobchodnej cene slovenských predajcov. 

Naším hlavným cieľom je spokojný zákazník. Preto disponujeme aj vlastnými skladmi, kde držíme veľkú časť sortimentu a v ktorých neustále dopĺňame zásoby tovaru. Vďaka tomu sme schopní dodať objednaný tovar do 72 hodín od uskutočnenia objednávky. 

Aby bol proces objednávania tovaru pre vás čo najpohodlnejší, disponujeme zároveň aj vlastnými dopravnými prostriedkami a spolupracujeme s poprednými zasielateľskými spoločnosťami na Slovensku. Výrobok, ktorý si u nás vyberiete, si môžete v pokoji vyskúšať. Lehotu na vrátenie tovaru bez uvedenia dôvodu sme predĺžili až na 30 dní miesto zákonom stanovených štrnásť. 

Kliknite na nabbi a spravte zo svojho domova v priebehu pár chvíľ útulné miesto s nezameniteľnou atmosférou. U nás nájdete všetko, čo k tomu potrebujete.

Základné chyby, ktorých sa dopúšťame pri zariaďovaní interiéru

Robíme to všetci. Pustíme sa do zariaďovania nášho domova, kancelárie alebo iného interiéru a občas jednoducho pozabudneme na niektoré pravidlá interiérového dizajnu. Na blogu internetového obchodu nabbi si však každý môže nájsť zaujímavé články na túto tému a zároveň tipy, čoho sa držať a čoho sa pri zariaďovaní, naopak, vzdať.


Chaos v štýle
Hneď na začiatku je dobré ujasniť si predstavu, v akom štýle by sa mal celý interiér zariaďovať. Uľahčí to výber nábytku aj doplnkov. Dôležitá je aj voľba farieb a materiálov. To všetko je dobré mať vopred premyslené, aby neskôr interiér nepôsobil zbytočne chaotickým dojmom.

Príliš veľa nábytku v jednej miestnosti
Každá miestnosť má svoje priestorové limity a nikto sa v preplnenej izbe necíti príjemne. Miestnosť by mala “dýchať” a malo by sa v nej dať bez problémov hýbať. Preto by vyberaní nábytku treba myslieť na staré, ale osvedčené “menej je niekedy viac”.

Keď sa zabudne na detaily
Práve detaily tvoria celok, preto sú také dôležité. Výber doplnkov a toho, čo bude dotvárať celkový vzhľad miestnosti je kľúčový. Či už to bude obraz na stene, stolové lampy alebo prútené koše na deky či časopisy, tento bod rozhodne netreba podceňovať.

Precenenie rozpočtu
Najlepšie je vytvoriť si rozpočet podľa svojich možností a držať sa ho. Dnes už sa dá kúpiť aj kvalitný nábytok za veľmi rozumné ceny. Dobrým príkladom je internetový obchod nabbi, ktorý ponúka nábytok do celého bytu od viacerých európskych dodávateľov v rôznych cenových kategóriách. Stačí si len vybrať.

Yatonaradie.sk

Spoločnosť YATO SK sro je exkluzívnym distribútorom profesionálneho náradia značky YATO, VOREL, FLO, FALA na Slovenský trh.

Vyberte si z našej týždňovej akciovej ponuky náradia značky YATO!

V tejto sekcii nájdete produkty, ktoré boli zaradené do špeciálnej týždňovej akcie.
Akciová ponuka sa bude pravidelne každý týždeň meniť, tak ak Vás zaujala ponuka neváhajte , nakoľko po ukončení akcie nebude možné zakúpiť produkt dodatočne v akciovej cene.
slogan2.jpg

Kokiskashop.sk

V internetovom obchodnom centre Kokiskashop.sk nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj dom, záhradu a domácnosť, ale aj rôznorodé ponuky športového vybavenia, hračiek a ďalších potrieb pre voľný čas.Vivaeshop.sk

Eshop so zameraním na distribúciu kúpeľňových armatúr, zdravie (sprchové kúty, sprchový program, keramiky, vani), kúpeľňového nábytku a doplnkov.

Doprajte si komfortné kúpanie a sprchovanie s Bette

Hľadáte štýlovú a ergonomickú vaňu alebo sprchovú vaničku s neobyčajným prvkom?

Vyberte si značku Bette!


 

Bette je nemecká spoločnosť, ktorá už od roku 1952 vyrába neobyčajné kúpeľňové produkty, medzi ktorými sú najznámejšie sprchovacie vaničky a vane. Tieto architektonické kúsky sú vyrábané z čisto prírodnej glazovanej titánovej ocele. Všetky armatúry prechádzajú náročným výrobným procesom, ktorý je pre značku Bette typický. 

 

Sú hygienickejšie, odolné voči škrabancom, nárazom, chemikáliám a UV žiareniu, žiaruvzdorné, dlhšie držia teplo vody a v neposlednom rade znižujú prenos zvuku.

 

Výnimočnosť vaní a vaničiek spočíva v ich jedinečnosti a rozmanitosti, ktorými môžete vybaviť vašu kúpeľňu a dosiahnuť tak skvelý pôžitok zo sprchovania či kúpania. Produkty značky Bette sú dostupné v rôznych príťažlivých farbách a rozmeroch alebo ak máte špeciálnu požiadavku, firma vám vie vyhotoviť produkt ušitý na mieru.

V našom internetovom obchode je Bette veľmi známou a obľúbenou značkou. Naši klienti sú s týmito funkčnými a dizajnovými kúskami veľmi spokojní a oceňujú na nich predovšetkým nemeckú kvalitu, elegantný a moderný dizajn, materiál a napríklad u sprchovacích vaničiek sú veľmi obľúbené tie s odtokom v strede. V našom portfóliu nájdete tieto modely:

BetteComodo  – ergonomické vane s jemne tvarovanou krčnou časťou a výrazne šikmou chrbtovou časťou, ktoré ponúkajú nadštandardný komfort vďaka svojej hĺbke, a tým zväčšujú priestor a umožňujú dostatok pohybu vo vani.BetteSelect  – štýlové vane s hranatejším tvarom s pohodlným tvarovaním chrbtovej časti. Odtok je umiestnený centrálne, čo umožňuje ideálne používanie so sprchou.BetteForm  – vane v tomto modelovom rade ponúkajú ergonomický uhol polohy chrbta. Okrem štandardných rozmerov sú k dispozícii aj vane menších rozmerov.

BetteLoft – moderné vane v tvare štyroch kužeľových plôch tvoria základ týchto vstavaných vaní. Vaňa BetteLoft „sadne“ do vašej kúpeľne ako uliata a napriek tomu, že bude na prvý pohľad vyzerať minimalisticky, v skutočnosti vám poskytne bohatý priestor.BetteOne  – čisté línie týchto vaní s odtokom v strede poskytnú vášmu telu pohodlie a vašej kúpeľni maximálnu flexibilitu. Ich charakteristickým prvkom je široký periférny okraj.BetteFloor  – sprchové vaničky integrované do podlahy a s odtokom umiestneným v strede, dodajú skutočne neobyčajný vzhľad celej vašej kúpeľni. Smaltovaný povrch vaničky zvýši hygienickosť. K dispozícii sú vaničky v rôznych veľkostiach a výrobca navyše ponúka až 22 farebných matných variantov.

Ak si chcete užiť kúpanie či sprchovanie a chcete mať zároveň štýlovú kúpeľňu, Bette sa o to skutočne postará...Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.

Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Potrebujete poradiť? Netrápte sa a neváhajte nás osloviť.

Nerezový kúpeľňový svet od susedov značky Sanela

Sanela je spoločnosť s vyše dvadsaťročnou tradíciou, ktorá sídli v Lanškroune v Českej republike. Táto inovatívna firma je známa vo viacerých krajinách sveta a poznajú ju tisíce zákazníkov najmä ako výrobcu komplexnej sanitárnej elektroniky.


Dokonalosť od susedov...

Tak by sme mohli nazvať jedinečné kúpeľňové produkty českej značky  Sanela.

Medzi jej široký sortiment môžeme zaradiť automatické senzorové batérie do umývadiel alebo spŕch, automatické splachovače toaliet a pisoárov a ďalšie antikorové a nerezové kúpeľňové výrobky. 

Sanela sa sústreďuje nielen na domácnosti, ale zameriava sa aj na uspokojovanie mimoriadne náročných požiadaviek zákazníkov, ktorí pôsobia vo verejnom, komerčnom alebo gastronomickom odvetví. Za týmto úspechom a obľúbenosťou stojí úsilie, kreativita, odbornosť a premyslené konštrukcie a návrhy týchto kúpeľňových produktov.


Ak poznáte náš internetový obchod, určite viete, že značka Sanela je u nás naozaj ako doma. A ak ho ešte nepoznáte, mali by ste vedieť, že spolupracujeme iba s tými najlepšími výrobcami a svetovými značkami, ktoré disponujú najpokrokovejšími a najmodernejšími technológiami a vyrábajú tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty určené do kúpeľní a WC. Medzi takýchto partnerov rozhodne patrí aj značka Sanela. V našom portfóliu nájdete rôzne produkty výrobcu, ako napríklad automatické splachovače pisoárov a toaliet (vďaka ktorým sa už netreba dotýkať žiadnych tlačidiel alebo kohútikov), automatické umývadlové batérie, automatické ovládanie spŕch, nerezové výrobky (ako sú drezy, umývadlá, WC, nerezové sety s umývadlom a WC, výlevky, madlá, vešiaky, odpadkové koše, piktogramy a podobne), ďalej nerezové doplnky, príslušenstvo, záhradné bazénové sprchy, mincové automaty, kúpeľňové žliabky, sušiče rúk či bezpečnostné očné a telové sprchy.

Ponuka je naozaj široká a vyberať si môžete z veľkého množstva kvalitných produktov. So značkou Sanela ešte zďaleka nekončíme! Tejto značke sa ešte budeme podrobnejšie venovať v ďalších článkoch, ktoré pre vás už pripravujeme. Dôvod je jednoduchý: bola by škoda, aby ste nepoznali neobyčajnú kvalitu za skvelú cenu!

Kúpeľňa môže byť tým najkvalitnejším miestom vo vašej domácnosti:

vyberte si sprchový kút, vaňu, umývadlo, vodovodné batérie či kúpeľňové doplnky v podobe dizajnových šperkov s úplne novými technologickými vychytávkami, ktoré sú úsporné a jednoduché na čistenie.


Toalety už dnes ponúkajú oveľa viac, ako v minulosti:

vyberte si luxusné, hygienické, jednoduché, kvalitné a variabilné WC, bidet, pisoár či WC doplnky, ktoré si zachovávajú svoj spôsob montáže, len tvar je premyslenejší a funkčnosť kvalitnejšia.

Kuchyňa je srdcom každého domova:

je miestom na každodenné stretávanie, kde sa varí, tvorí, či najčastejšie upratuje. Doprajte si aj tu o niečo viac pohodlia vďaka našim drezom, kuchynským batériám či kuchynským doplnkom, ktoré vám zabezpečia čistejšiu a krajšiu domácnosť.

Dekortextil.cz

Široký výber dekorácií a bytového textilu, ktorý dokáže úplne a ľahko premeniť váš interiér.

Dekortextil.sk

BYTOVÝ TEXTIL A DOPLNKY

Máme pre Vás široký výber dekorácií a bytového textilu, ktorý dokáže úplne a pritom ľahko premeniť váš interiér. Vďaka obrusom, přehozům, záclonám, poťahom, alebo obliečkom bude Váš dom vyzerať inak - oveľa útulnejší. Nami ponúkané kuchynské chňapky, zástery a utierky sa môžu stať nielen veľkými pomocníkmi, ale aj dekoratívnymi prvkami, ktoré sa dajú zladiť s ďalším textilom vo Vašej domácnosti. V ponuke máme tiež hebké uteráky a mäkké deky či vankúše. Všetok náš tovar ponúkame za priaznivé ceny.

Pri objednávke nad 100 € navyše neplatíte vôbec žiadne poštovné! Predpokladom pre Vašu spokojnosť je naša tradícia a dlhoročné skúsenosti s predajom. Ponúknuť Vám môžeme náš bonusový program plný zaujímavých zliav a darčekov zdarma, do ktorého sa prihlásite odberom newslettera. Iste Vás presvedčí aj skladová dostupnosť nášho tovaru. Máme totiž všetko skladom, pripravené na expedíciu.

AKO VYBRAŤ ZÁCLONU

 

Záclony a závesy nikdy nevyšli z módy a nie je sa čomu diviť. Zútulnia váš domov, dá sa nimi zatieniť v miestnosti a vďaka nim sú vaše okná oveľa krajšie. Ako ale správne zvoliť šírku a dĺžku záclony? Aká záclona sa hodí do kuchyne? A aký vzor a farbu záclony vybrať?

Na výber máte zo záclon hotovýchšitých súprav, či metrážních záclon.

Ako správne zvoliť šírku záclony?

Pre správnu šírku záclony je dôležité nielen zmerať šírku okna, ale tiež vynásobiť túto dĺžku dvakrát až trikrát kvôli riaseniu. Okrem toho by ste nemali zabudnúť na založenie bokov, na ktoré sa pripočítava ešte aspoň 8 centimetrov. Ak máte okno široké meter a pol, potrebujete záclonu o šírke minimálne tri metre a osem centimetrov.

Okrem šírky záclony je dôležitá aj jej výška. Pokiaľ chcete mať záclonu k parapetu, mali by ste zmerať vzdialenosť od garniže k parapete a k tomu prirátať ešte aspoň päť centimetrov na založenie a ďalších päť centimetrov na to, aby záclona presahovala okraj parapetu. Vyzerá to oveľa lepšie, než keby končila záclona tesne nad parapetom.

Ak máte doma francúzske okná alebo vysoká okná v miestnostiach s vysokými stropmi, kúpte si záclony až k podlahe. Správnu výšku zistíte tak, že zmeriate vzdialenosť od garniže k podlahe. Počítajte s tým, že musíte záclonu hore založiť a že záclona by sa nemala dotýkať podlahy, ale mala by byť aspoň dva centimetre nad podlahou.

 

Aká záclona sa hodí do kuchyne?

Na trhu existuje niekoľko materiálov, z ktorých sa záclony vyrábajú. Stretnúť sa môžete s organzouvoályhladkýmisieťovanými aj vyšívanými záclonami.

Do kuchyne sa hodí záclona z voály, ktorá je tkaná husto, je praktická a ľahko sa udržiava. Luxusnejší dojem vyvolávajú jemne tkané záclony z ogranzy, ktoré sa hodia najmä do obývacích izieb a iných reprezentačných miestností. Milovníci jednoduchého štýlu si budú vybierať v hladkých a sieťovaných záclonách.

 

 

Aký vzor a farbu záclony si vybrať?

Rozhodujete sa, či zvolíte jemnú záclonu s geometrickým vzorom, alebo hustejšie tkanú s kvietkami? Neviete si rady? Potom si najprv v pokoji ujasnite, aký typ interiérumáte. Moderný, klasický, alebo vidiecky?

V modernom interiéri sa dá experimentovať, určite sa tu hodí geometrické vzory a buď klasická biela či béžová farba záclony alebo tiež sýtejšie farby. Záleží na farbách v interiéri, na farbe podlahy, koberce, steny i farbe a vzoru závesov. Nebojte sa kontrastov, ale zároveň pamätajte na vyváženie teplých a studených odtieňov. Používajte radšej viac odtieňov jednej farby v miestnosti, než aby ste kombinovali príliš veľa farieb.

Čo sa týka motívov a potlačí, nepreháňajte to s kombináciami bodiek a prúžkov a radšej voľte jednoduchosť.

 

Záverom

Dozvedeli ste sa všetko, čo ste potrebovali vedieť? Ak si stále neviete rady s výberom tej správnej záclony, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme s výberom.

Reklama zadarmo, zvýšenie návštevnosti
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt dakujem za návštevu png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one